تمامی محصولات موجود در سایت دارای ضمانت اصالت و سلامت کالا میباشد پس با خیال راحت میتوانید خرید کنید.

زمان ارسال محصولات 1 الی 4 روزکاری میباشد. کالا ها از طریق تیپاکس و باربری برای شما عزیزان ارسال میشود. مدت زمان ذکر شده ممکن است بیشتر یا کمتر شود و این زمان به عملکرد تیپاکس بستگی دارد

بله امکان ارسال کالا به سراسر ایران از طریق تیپاکس میباشد و در صورتیکه تیپاکس در منطقه شما نباشد کالا توسط پست برای شما ارسال میشود.

هزینه ارسال کالا  های کوچک مثل موس و کیبورد و هدست و… به صورت پرداخت درب منزل میباشد. اما هزینه ارسال های کالاهای سنگین مانند مانیتور و صندلی متفاوت میباشد و قبل از ارسال باید نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید. 

در بعضی مواقع به علت مشکل در سیستم تیپاکس ممکن هست کالا برای شما ارسال شده باشد اما کد رهگیری برای شما sms نشده باشد. اگر بیش از 72 ساعت از ثبت سفارش شما گذشته است و کد دریافت نکردید به شماره پشتیبانی زنگ بزنید.

تمامی محصولات موجود در سایت در انبار فروشگاه موجود هستند و ارسال آنها فوری میباشد.

مبنای کار فروشگاه بر این هست که تمامی گیمران ایرانی بتوانند محصولات گیمینگ خودشان را به راحتی و با مناسب ترین قیمت تهیه کنند. ما هم مثل شما گیمر هستیم و شما را درک میکنیم 🙂

برای ثبت سفارش تنها کافی است کالای مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید و سپس به بخش تسویه حساب رفته و با وارد کردن دقیق مشخصات شخصی و پرداخت، سفارش خود را ثبت کنید. 

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

تمامی سفارشات ثبت شده در همان روز بسته بندی و تحویل تیپاکس داده میشود و کد رهگیری در همان روز یا فردای روز ثبت سفارش برای شما ارسال میشود و میتوانید مراحل ارسال را از طریق تیپاکس پیگیری کنید.

درخواست بازپرداخت