رویه ارسال سفارش

بعد از ثبت سفارش شما در سایت , محصول سفارشی شما بسته بندی می شود و در همان روز یا فردای آن روز تحویل تیپاکس یا باربری داده می شود . مدت زمانی که بسته به دست شما میرسد 1 الی 4 روزکاری به طور معمول میباشد که این زمان بسته به عملکرد تیپاکس و باربری و همچنین محل زندگی شما دارد. فروشگاه ویپاک به شما اطمینان میدهد که بسته شما را در کمترین زمان ممکن پردازش و بسته بندی و تحویل تیپاکس یا باربری بدهد تا سفارش شما هر چه سریعتر به دست شما برسد.

زمان ارسال محصولات 1 الی 4 روزکاری میباشد. کالا ها از طریق تیپاکس و باربری برای شما عزیزان ارسال میشود. مدت زمان ذکر شده ممکن است بیشتر یا کمتر شود و این زمان به عملکرد تیپاکس بستگی دارد

بله امکان ارسال کالا به سراسر ایران از طریق تیپاکس میباشد و در صورتیکه تیپاکس در منطقه شما نباشد کالا توسط پست برای شما ارسال میشود.

هزینه ارسال کالا  های کوچک مثل موس و کیبورد و هدست و… به صورت پرداخت درب منزل میباشد. اما هزینه ارسال های کالاهای سنگین مانند مانیتور و صندلی متفاوت میباشد و قبل از ارسال باید نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید. 

در بعضی مواقع به علت مشکل در سیستم تیپاکس ممکن هست کالا برای شما ارسال شده باشد اما کد رهگیری برای شما sms نشده باشد. اگر بیش از 72 ساعت از ثبت سفارش شما گذشته است و کد دریافت نکردید به شماره پشتیبانی زنگ بزنید.