pexels-karolina-grabowska-5632382-min

به راحتی و در کمترین زمان ممکن کالای خود را بفروشید

به بخش ثبت آگهی فروشگاه ویپاک خوش آمدید. از طریق سیستم هوشمند ثبت آگهی شما میتوانید تمامی تجهیزات گیمینگ خودتان را در سایت ویپاک به فروش بگذارید. تنها کافیست قوانین مربوط به خرید و فروش را مطالعه کنید و از طریق دکمه زیر وارد فرم ثبت آگهی شوید و در سریع ترین زمان ممکم کالای خودتان را آگهی کنید. لطفا تمامی موارد مربوطه در این صفحه را به طور کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به تکمیل  فرم مربوطه نمایید. 

تضمین دریافت کالا و مبلغ

با استفاده از سیستم خرید و فروشگاه ویپاک میتوانید 100 درصد مطمن باشید که در ازای فروش کالای خودتان مبلغ را دریافت میکنید و علاوه بر آن نیز خریدار میتواند مطمن باشد که کالا را دریافت میکند.

خرید و فروش سریع و آسان

فروشگاه ویپاک با داشتن بازدید بسیار زیاد این اظمینان را به شما میدهد که بهترین جا برای ثبت آگهی شما میباشد.

ثبت آگهی رایگان 

نگران هزینه آگهی نباشید. هزینه ثبت آگهی رایگان میباشد و بعد از فروش رفتن کالای شما هزینه کسر میگردد.

تست سلامت 

در صورت درخواست شما فروشگاه ویپاک بعد از خرید کالا به طور رایگان کالا را برای شما تست میکند و سپس برای خریدار ارسال میکند.

محصولات آگهی شده

جهت دیدن تمامی محصولات بر روی دکمه کلیک کنید.

ویدئو آموزش ثبت درخواست فروش کالا

در صورتیکه از روند ثبت آگهی به طور کامل مطلع نشدید به شما پیشنهاد میکنیم ویدیو تهییه شده از روند کامل ثبت اگهی را مشاهیده کنید و سپس اقدام به ثبت اگهی خود فرمایید.

قوانین و مقررات

برای خریداران و فروشندگان

روند خرید و فروش : در صورت به فروش رفتن کالا از سمت پشتیبانی با فروشنده تماس گرفته میشه و فروشنده موظف به ارسال کالا در کمترین زمان ممکن برای خریدار میباشد و پس از تایید خریدار از صحت و سلامت کالا وجه برای فروشنده پس از احراز هویت واریز میشود .

درصد فروش : هزینه ثبت آگهی رایگان میباشد اما در صورت فروش رفتن کامل کالا ده درصد از کل مبلغ فروش کسر میگردد. 

مهلت تست : بعد از رسیدن کالا به دست خریدار , خریدار 48 الی 72 ساعت مهلت تست کالا را دارد و همچنین میتواند درخواست تست کالا توسط پشتیبانی ویپاک را داشته باشد تا از سلامت کالا به طور کامل مطمن شود.

زمان واریز وجه فروشنده : بعد رسیدن کالا به دست خریدار و تایید کالا بلافاصله وجه برای فروشنده واریز خواهد شد .

 

دقت در پر کردن فرم : لطفا فرم مربوط به ثبت آکهی را به طور کامل پر کنید و سعی کنید در مورد کالا به طور کامل توضیح دهید تا خریدار از تمامی اطلاعات و مشخصات کالا شما مطع شود و همچنین سعی کنید تصاویر با کیفیتی از محصول در زوایای مختلف بگرید و اپلود نمایید( عکس با کیفیت و توضیحات کامل باعث زودتر فروش رفتن کالای شما میشود.

مسولیت کالا : در صورتیکه کالای که بدست خریدار میرسد مغاییرت داشته باشد ,خریدار میتواند کالا را به مبدا برگشت بدهد اما در صورتیکه کالا سالم باشد و خریدار تایید کنید و بعد از مهلت تست برای کالا مشکلی پیش بی اید مسولیت کالا بر عهده خریدار میباشد همچنین در صورتیکه در زمان تست خریدار به مشکلی بربخورد که در توضیحات کالا ذکر نشده باشد خریدار میتواند کالا را برگشت دهد.لازم به ذکر هست فروشگاه بعد از زمان تست هیچگونه مسولیتی را قبول نمیکند.

قیمت گذاری : در فرم مربوطه شما میتوانید قیمت پیشنهادی خودتان را بنویسید اما قیمت گذاری نهای توسط پشتیبانی ها ویپاک و با موافقت شما گذاشته میشود.

 

  • گارانتی دارد یا خیر/مدت زمان باقی مونده از گارانتی/نام گارانتی
  • توضیحاتی که دوست دارید در صفحه محصول ذکر شود
  • دفترچه راهنما/کابل/ دیگر متعلقات
  • جهت هماهنگی با پشتیبانی و ارسال عکس در صورت نیاز

صفحه اصلی
حساب کاربری من